Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Tecnocasa Wrocław

Grabiszyńska 92 Wrocław

Mapa

574 713...

574 713 333

biuro czynne: otwarte teraz do 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, nieruchomości gruntowe

tecnocasa.pl

Pokaż więcej

Nasi Agenci

O nas

Agenci Tecnocasa pracują lokalnie, dzięki czemu dobrze znają specyfikę poszczególnych osiedli, aktualne ceny i trendy rynkowe. Sieć stawia na profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo transakcji i długofalową współpracę z klientami.

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

82

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Tecnocasa Wrocław

Filtruj

3 200 000 zł280 m² 11 428,57 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Gotowa inwestycja z funkcjonującym najmem w Bolesławcu Na sprzedaż budynek wielorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 280...

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł39,10 m² 12 148,34 zł/m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - Wrocław Szczepin ul. Głogowska nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Głogowskiej....

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł38,99 m² 11 541,42 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Łokietka. Znajduje się na 4. piętrze w kamienicy, o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115,17 m² 8 665,45 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje | 115,17 m | 2 balkony | piwnica | ogrzewanie gazowe | plac pereca gajowice Na sprzedaż przestronne,...

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,17 m² 10 857,35 zł/m²

Dawid Soberka

Dawid Soberka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,17 m położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Hallera. Prywatny...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56,40 m² 9 574,47 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / kamienica / ogrzewanie miejskie / wysokie sufity Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 000 m² 300 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki budowlanej blisko Wrocławia? Ta oferta jest dla Ciebie! działka 4000 m Zębice, gmina Siechnice Przedstawiam Państwu na...

Szczegóły ogłoszenia

73,11 zł/m²56,76 m² 4 150 zł

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokal użytkowy / 56,76 m / wejście od ulicy / po remoncie / ul. Krupnicza wrocław Do wynajęcia lokal...

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł53,38 m² 11 015,36 zł/m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wrocław Zakrzów ul. Zatorska Szukasz przestronnego i jasnego mieszkania w spokojnej okolicy? Zależy Ci na komfortowym wnętrzu w nowym...

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,14 m² 11 248,79 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Dubois Szukasz mieszkania w kamienicy z widokiem na Wrocław? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!...

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł84,65 m² 8 033,08 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie przy ul. Pomorskiej na osiedlu Nadodrze. Nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

32,37 zł/m²278 m² 9 000 zł

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej Szukasz dużego lokalu z wejściem bezpośrednio z ulicy? Zależy Ci na lokalizacji w samym centrum...

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł36,31 m² 13 633 zł/m²

Alan Aleksandrowicz

Alan Aleksandrowicz

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie 36,31 m przy ul. Kruczej idealne dla singla, pary lub inwestora Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł188,38 m² 8 493,47 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław Huby ul. Wesoła nieruchomość: proponujemy Państwu na sprzedaż lokal użytkowy we Wrocławiu przy ul. Wesołej. Nieruchomość o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

449 999 zł35,50 m² 12 676,03 zł/m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 1. piętrze w bloku z wielkiej...

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska - 2 pokoje nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 9. piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,81 m² 10 484,25 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wrocław Psie Pole ul. Gorlicka nieruchomość: mieszkanie na ul. Gorlickiej na wrocławskim Psim Polu zlokalizowane jest na piątym piętrze w bloku...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 zł30,50 m² 65,54 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Jedności Narodowej nieruchomość: na wynajem mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o łącznej powierzchni 30,5 m2. Znajduje się...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł95,39 m² 13 104,10 zł/m²

Julia Niemczyk

Julia Niemczyk

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

4-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 95,39 m | balkon | ul. Wolbromska | Wrocław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

Kamil Janus

Kamil Janus

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

2 pokoje / 48,85 m / kamienica Na sprzedaż mieszkanie na ul. Prądzyńskiego będącej częścią bogatej w zabytkowe kamienice centrum Wrocławia....

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł3 000 m² 96,67 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej? Zależy Ci na ciszy i spokoju? Nie szukaj dalej! Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! działka: proponujemy Państwu na...

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł61,20 m² 11 111,11 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / 2 balkony / ogrzewanie miejskie / Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m ,...

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł81,18 m² 9 485,09 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka Szukasz dużego mieszkania z balkonem? Zależy Ci na dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie szukaj dalej! Ta...

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł33,70 m² 14 510,39 zł/m²

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

Agencja Nieruchomości Tecnocasa Szczepin

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Kawalerka z balkonem Apartamenty Platinum ul. Inowrocławska Wrocław, szczepin nowoczesna kawalerka W świetnej lokalizacji idealna pod inwestycję...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł54,37 m² 10 115,87 zł/m²

Dawid Soberka

Dawid Soberka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i piwnicą ul. Powstańców Śląskich, borek Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł121,10 m² 8 670,52 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Wrocław Nadodrze ul. Łokietka nieruchomość: oferujemy państwu mieszkanie o łącznej powierzchni 121,1 m . Nieruchomość znajduje się na 4...

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł76,60 m² 7 637,08 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje | balkon | garderoba | dwustronne Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni (ok....

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł2 183 m² 167,20 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 183 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z dużą działką Sobkowice, gm. Kostomłoty Wyjątkowa oferta dla osób szukających przestrzeni, klimatu wsi...

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł84,01 m² 8 927,51 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wrocław Ołbin ul. Żeromskiego nieruchomość: urokliwa kamienica w samym sercu Wrocławia. 3-pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

668 000 zł63,50 m² 10 519,69 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Wrocław Pawłowice ul. Jeziorowa 63,5 m z Prywatnym Ogrodem Proponujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł188,58 m² 9 385,94 zł/m²

Julia Niemczyk

Julia Niemczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:541 m²

Dom z ogrodem w spokojnej części Wrocławia Żerniki, ul. Rezedowa Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł65,63 m² 12 372,39 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 2 pokoje / premium / 2 balkony / ogrzewanie miejskie Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową...

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł485 m² 12 371,13 zł/m²

Julia Niemczyk

Julia Niemczyk

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 643 m²

Na sprzedaż: zadbana Willa na Borku w Wrocławiu! Lokalizacja: wrocław, ul. Jastrzębia, tuż przy bocznej ulicy Hallera. Doskonała lokalizacja,...

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61,62 m² 48,69 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Nadodrze ul. Probusa nieruchomość: na wynajem mieszkanie o łącznej powierzchni 61,62 m2 przy ul. Probusa, znajdujące w kamienicy....

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75,70 m² 11 624,83 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje |do wejścia|2 balkony| dwustronne Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75,7 m z czterema...

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł56,76 m² 12 156,45 zł/m²

Wiktoria Drelichowska

Wiktoria Drelichowska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Ogłoszenie na sprzedaż oferta dostępna tylko W naszym biurze! lokal użytkowy na sprzedaż / 56,76 m / wejście od ulicy / po remoncie / ul....

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł45,63 m² 18 628,10 zł/m²

Adrian Matjas

Adrian Matjas

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wrocław Nadodrze ul. Pomorska nieruchomość: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Pomorskiej, położone w dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal...

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł80,54 m² 11 174,57 zł/m²

Dawid Soberka

Dawid Soberka

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 80,54 m , zadbany budynek z 2004 roku. Nieruchomość znajduje...

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł104,43 m² 8 618,21 zł/m²

Agencja Niercuhomości Tecnocasa - Przedmieście Oławskie

Agencja Niercuhomości Tecnocasa - Przedmieście Oławskie

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4 pokoje ul. Miernicza Gotowe do zamieszkania Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do zamieszkania? Zależy Ci na lokalizacji w centrum Wrocławia? Nie...